کدخبر:1206/13980812

12 آبان 1398

به عنوان نخستین تیم ایرانی:
کسب مقام نخست تیم دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان در مسابقات بین المللی حل مسئله امریکا
تیم دانشکدة مهندسی صنایع و سیستم‌ها دانشگاه صنعتی اصفهان در مسابقات بین‌المللی حل مسئله در حوزه حمل و نقل ریلی (INFORMS RAS 2019) مقام نخست را به خود اختصاص داد.

برترین های نهایی مسابقات بین‌المللی حل مسئله در حوزه حمل و نقل ریلی (RAS 2019 INFORMS) در نشست سالانه مؤسسه تحقیق در عملیات و علم مدیریت که معتبرترین ارگان تحقیق در عملیات (Operations Research) در دنیا است و همه ساله با حضور بیش از 7 هزار نفر از محققان و شرکت‌های بزرگ صنعتی و خدماتی برجسته از سراسر دنیا برگزار می شود به رقابت پرداختند.

در این نشست و مسابقه علمی که 20 الی 23 اکتبر 2019 و با رقابت 53 تیم از کشورهای مختلف جهان، در سیاتل آمریکا برگزار شد، تیم دانشکده مهندسی صنایع و سیستم ها دانشگاه صنعتی اصفهان متشکل از آقایان پوریا ارسلانی (دانشجوی کارشناسی ارشد دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها)، دکتر محمد رئیسی نافچی (عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها) و دکتر وحید فامیل دردشتی (پژوهشگر مرکز CIRRELT کانادا) به مقام نخست این رقابت ها دست یافت.

همچنین در رقابت پوستر RAS 2019 این نشست بین المللی، پس از راهیابی 15 پوستر به مرحله نهایی، تیم دانشکده مهندسی صنایع و سیستم ها دانشگاه صنعتی اصفهان موفق شد رتبه نخست این رقابت را نیز به خود اختصاص دهد.

گفتنی است: مسابقات بین‌المللی حل مسئله در حوزه حمل و نقل ریلی (RAS 2019 INFORMS) از سال 2010 و به صورت سالیانه برگزار می‌ شود و این برای اولین بار است که یک تیم از دانشگاه‌های ایران موفق به کسب چنین مقامی در مسابقات با این سطح می‌شود.

سایر تصاویر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.