کدخبر:1151/13950218

18 ارديبهشت 1395

همزمان با مبعث پیامبر مکرم اسلام (ص):
آئین گرامیداشت مقام شامخ معلم و تجلیل از مدرسان واستادان نمونه دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد+ گزارش تصویری
همزمان با بعثت پیامبر مکرم اسلام (ص)، آئین گرامیداشت مقام شامخ معلم و هفته آموزش با عنوان " قدر استاد" به همراه مراسم تجلیل از 11 مدرس و استاد راهنمای نمونه دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.

در این آئین که چهارشنبه شب گذشته با حضور اعضای هیأت علمی و کارشناسان آموزشی دانشگاه صنعتی اصفهان در تالارشیخ بهایی این دانشگاه برگزار شد، رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان با تبریک مبعث پیامبراسلام (صل ا... علیه و آله) و روز گرامیداشت مقام معلم و هفته آموزش، تقارن برگزاری مراسم امسال با بعثت بزرگ معلم بشریت را بسیار فرخنده و پرمعنا قلمداد کرد.

دکترسید محمود مدرس هاشمی با گرامیداشت یاد و خاطره معلم بزرگ انقلاب اسلامی استاد شهید مرتضی مطهری، گفت: با یاد آن استاد بزرگ، به یادمان می ماند که در کنار پاسداشت تعلیم و تربیت، شجاعت و پایداری و تقابل با اهل جور و تاریکی مهم بوده و لازم است به خاطر داشته باشیم بعنوان یک معلم تنها با علم علم آموزان خود مشهود نباشیم و ایشان را چون فرزندانمان در استواری و صلابت دین و ایمان نیز راهنما باشیم.

وی برخورداری دانشگاه صنعتی اصفهان از استادانی بلند مرتبه را مایه مباهات دانست و افزود: این دانشگاه در سالیان اخیر به موفقیت های زیادی در سطح ملی و بین المللی نائل آمده که تنها به مباحث علمی محدود نبوده و چهره فرهنگی آن نیز در سطح دانشگاه های کشور می درخشد و این موفقیت ها سبب افتخار برای کلیه دانشگاهیان است.

رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان در پایان ضمن ابراز قدردانی از تلاش های بی دریغ کلیه اعضای هیأت علمی در هدایت مشفقانه دانشجویان، ایشان را به همراهی و همیاری در تدوین و اجرای قریب الوقوع برنامه تحول دانشگاه که توسط دفتر برنامه ریزی راهبردی در حال انجام است دعوت نموده و تأکید کرد: این برنامه روشن کننده مسیر آینده دانشگاه خواهد بود.

در پایان این مراسم از مدرسان نمونه دانشگاه صنعتي اصفهان در سال تحصيلي 94-93، آقایان دكتر مجتبي ازهری(دانشكده مهندسي عمران)، دكتر فريد بهرامی (دانشكده رياضي)، دكتر مهدي بيجاری (دانشكده مهندسي صنايع و سيستم ها) و حجت الاسلام و المسلمین علي رهبر(مركز معارف) تجلیل شد.

همچین سه عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان، خانم دكتر فاطمه داور(دانشكده شيمي) و آقایان دكتر محمود فيض (دانشكده مهندسي نساجي) و دكتر نادر كريمی (دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر) بعنوان استادان راهنماي نمونه تحصيلي دوره كارشناسي دانشگاه صنعتي اصفهان در سال تحصيلي 94-93، مورد تجلیل قرار گرفتند.

تجلیل از چهار استاد راهنماي نمونه دوره تحصيلات تكميلي دانشگاه صنعتي اصفهان در سال تحصيلي 94-93، آقایان دكتر بهزاد رضائی (دانشكده شيمي)، دكتر سعيد ضيايي راد (دانشكده مهندسي مكانيك)، دكتر رضا طرقي نژاد (دانشكده مهندسي مواد) و دكتر آقافخر ميرلوحی (دانشكده مهندسي كشاورزي)، بخش پایانی این آئین بود.

سخنرانی دکتر غلامعلی افروز استاد دانشگاه تهران و چهره ماندگار و برجسته عرصه روانشناسی ایران درخصوص جایگاه معلم و نیز موضوع تعلیم و تربیت، اجرای برنامه هنری و ضیافت شام، دیگر بخش های آئین گرامیداشت مقام معلم "قدر استاد" دانشگاه صنعتی اصفهان بود.

گزارش تصویری...

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.