کدخبر:1614/940630

30 شهريور 1394

عناوین برتر مسابقات عملیات حرارتی کشور به دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان اختصاص یافت
در دوازدهمین دوره و بطور مجدد:
عناوین برتر مسابقات عملیات حرارتی کشور به دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان اختصاص یافت
دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان عنوان نخست دوازدهمین دوره مسابقات دانشجویی عملیات حرارتی کشور را کسب کردند.

در این دوره از رقابت ها که 21 الی 26 شهریورماه به میزبانی دانشگاه علم و صنعت برگزار شد، تیم عملیات حرارتی دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان تحت عنوان IUT متشکل از احسان تابش و بهنوش ستاری بابوکانی مقام نخست بخش آهنی این رقابت ها را به خود اختصاص دادند.

در بخش غیرآهنی این مسابقات نیز تیم درخش متال دانشگاه صنعتی اصفهان متشکل از حمیدرضا غریبی، محمد مهدی نیا و میثم محمد کریمی عنوان نخست این بخش را کسب نمودند.

همچنین دانشجویان رشته مهندسی مواد دانشگاه صنعتی اصفهان که به سرپرستی مهندس مرتضی صفری در این رقابت ها شرکت کرده بودند، در دیگر تیم اعزامی به این مسابقات با نام متالمن و متشکل از بهروز الهی، حمیدرضا مختاری ومرتضی زنگنه فرد موفق به کسب عنوان چهارم بخش آهنی شدند.

عملیات حرارتی عبارت است از اعمال سیکل های حرارتی گرم و سرد کردن که منجر به بهبود خواص مکانیکی قطعه مورد نظرشده و ضمن افزایش سختی، استحکام، مقاومت به سایش، مقاومت به ضربه و دیگر خواص این قطعه، صرفه اقتصادی مطلوبی را برای بخش های تولیدی به همراه خواهد داشت.

گفتنی است: دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان، در ادوار متعدد گذشته از مسابقات عملیات حرارتی کشور، عناوین برتر این رقابت ها را به خود اختصاص داده اند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.