کدخبر:1341/930720

20 مهر 1393

درخشش دانشگاه صنعتی اصفهان در نهمین جشنواره برترین‌های فناوری نانو
با کسب رتبه سوم متخصصان برتر و رتبه پنجم دانشگاه برتر:
درخشش دانشگاه صنعتی اصفهان در نهمین جشنواره برترین‌های فناوری نانو
نهمین جشنواره برترین‌های فناوری نانو با کسب رتبه پنجم دانشگاه صنعتی اصفهان در بخش دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی برتر و رتبه سوم دکتر شادپور ملک‌پور در بخش متخصصان برتر کشور به پایان رسید.

در مراسم پایانی این دوره از جشنواره که عصر روز گذشته و با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور، دبیر ستاد توسعه فناوری نانو و جمعی از مسئولان‏، اساتید و پژوهشگران کشور در سالن همایش‌های صداوسیما تهران برگزار شد، 10متخصص برتر، یک متخصص جوان برتر، پنج دانشگاه، سه مرکز رشد، سه آزمایشگاه، سه محصول و پنج رسانه برتر حوزه فناوری نانو مورد تجلیل قرار گرفتند.

در بخش متخصصان برتر نهمین جشنواره برترین‌های فناوری نانو، دکتر شادپور ملک‌پور استاد دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی اصفهان رتبه سوم این دوره از جشنواره را به خود اختصاص داد.

این استاد برجسته دانشگاه صنعتی اصفهان، سال گذشته نیز با کسب رتبه چهارم بخش متخصصان هشتمین جشنواره برترین‌های فناوری، در زمره یکی از 10 متخصص برتر حوزه نانو فناوری کشور قرار گرفته بود.

همچنین در بخش دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی برتر نیز دانشگاه صنعتی اصفهان عنوان پنجمین مؤسسه برتر نانوفناوری کشور را کسب کرد.

در این بخش دانشگاه های صنعتی شریف، تهران، تربیت مدرس و صنعتی امیرکبیر به ترتیب حائز عناوین اول تا چهارم شدند.

گفتنی است: نمایشگاه و جشنواره برترین‌های فناوری نانو از سوی ستاد توسعه فناوری نانو و به منظور ارزیابی و رتبه‌بندی فعالیت‌ها و دستاوردهای متخصصین و نهادهای فعال در حوزه فناوری نانو‏ به صورت سالانه برگزار می‌شود.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.