کدخبر:1642/910630

30 شهريور 1391

افتتاح بزرگترین مجتمع رفاهی خوابگاهی دانشجویان دختر کشور دردانشگاه صنعتی اصفهان + گزارش ویدئویی
با حضور معاون وزیر علوم ورئیس سازمان امور داشجویان وزارت عتف:
افتتاح بزرگترین مجتمع رفاهی خوابگاهی دانشجویان دختر کشور دردانشگاه صنعتی اصفهان + گزارش ویدئویی
با حضور دکتر محمود ملاباشی معاون وزیر علوم، تحقیقات وفناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان این وزارتخانه بزرگترین ومجهزترین مجتمع رفاهی، خوابگاهی دانشجویان دخترکشور در دانشگاه صنعتی اصفهان به بهره برداری رسید.

در مراسم افتتاح این مجتمع معاون وزیر علوم، تحقیقات وفناوری ارتباط صمیمی با دانشجویان و همدلی و گفتگوی چهره به چهره میان اعضای هیأت علمی، دانشجویان وکارمندان را زمینه ساز تعالی بیش از پیش دانشگاه دانست و گفت:ارتباط مبتنی بر علاقه، صمیمیت ودوستی با دانشجویان سبب از بیبن رفتن کاستی های احتمالی ومشکلات و اعتلای علمی و اخلاقی آنان خواهد شد.

دکتر محمود ملاباشی با اشاره به امتیازات و ویژگی های برجسته دانشگاه های برترکشورافزود: بر اساس تجربیات بنده در وزارت علوم عتف، دانشگاه صنعتی اصفهان در میان دانشگاه های کشور وحتی دانشگاه های ممتاز تهران از ویژگی های ممتاز و منحصربفردی برخوردار است.

وی همچنین در مصاحبه با واحد خبر دانشگاه وضعیت خدمات دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان در مقایسه با سایر دانشگاه های کشور را مطلوب خواند وگفت: با ایجاد اصلاحاتی اندک در برخی بخش های خدماتی دانشجویی،  خدمات در حال ارائه به دانشجویان این دانشگاه بیش از پیش بهبود خواهد یافت.

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات وفناوری اضافه کرد: با توجه به گذشت دوسال ازآغاز اجرای طرح برون سپاری خدمات دانشجویی در دانشگاه های کشور، این طرح در بخش عملیاتی پیشرفت کمی داشته که با پیگیری های مربوطه تا پایان برنامه پنجم توسعه بصورت کامل اجرایی خواهد شد.

وی ارائه الگوهای مناسب وعملیاتی در این بخش را سبب ترغیب دانشگاه ها به برون سپاری خدمات وافزایش سرعت اجرای این طرح دانست وافزود: مجتمع رفاهی خوابگاهی صدف دانشگاه صنعتی اصفهان به جهت برخورداری از ویژگی های خاص ونیز امکان مدیریت آن توسط بخش های اجرایی خارج از دانشگاه، الگوی مناسبی برای تمامی مجموعه های رفاهی خوابگاهی دخترانه در دانشگاه های سراسر کشور می باشد.

 همچنین در این مراسم رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان ضمن تشکر از عوامل اجرایی ساخت وبهره برداری از این مجموعه گفت: مجموعه رفاهی، خوابگاهی صدف دانشگاه صنعتی اصفهان باتوجه به مشکلات گذشته دانشجویان دختر دانشگاه در بخش خوابگاه وامکانات رفاهی به بهره برداری رسیده است.

دکترهمدانی گلشن با اشاره به ویژگی ها وامکانات خاص تدارک دیده شده به منظور رفاه دانشجویان دختر دانشگاه در این مجموعه، اظهار امیدواری کردکه با توجه به اهداف بلند مدت مجموعه دانشگاه صنعتی اصفهان ونیزپتانسیل های این دانشگاه، بسترهای لازم به منظور دستیابی به اهداف محوری واساسی این دانشگاه بیش از پیش فراهم شود.

گفتنی است: مجتمع رفاهی، خوابگاهی صدف دانشگاه صنعتی اصفهان با برخورداری از امکانات ومزایایی چون خوابگاه های چندگانه، بازار، رستوران، سالن های مطالعه، تجهیزات ورزش های همگانی، مجموعه ورزشی نشاط، زمین اسکیت ودوچرخه سواری، فضاسازی ونورپردازی های متنوع، اتاق های ویژه استراحت ومطالعه جهت دانشجویان دختر خوابگاهی وغیرخوابگاهی، مجتمع فرهنگی ونیزقرارگرفتن درمجاورت دانشکده های این دانشگاه، ظرفیت خوابگاهی دانشجویان دختر این دانشگاه را افزایش می دهد.

گزارش تصویری...

گزارش ویدئویی...

گزارش خبری تلویزیونی...

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.