کدخبر:1409/14001007

7 دی 1400

سیزدهمین کنگره ملی مهندسی عمران اردیبهشت ماه 1401 به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان عمران برگزار مي شود
سیزدهمین کنگره ملی مهندسی عمران20 و 22 اردیبهشت ماه1401 به میزبانی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی اصفهان و به صورت برخط  برگزار مي شود.

 دبیر سیزدهمین کنگره ملی مهندسی عمران با اعلام اين خبرگفت: این کنگره که بزرگترین رویداد علمی مهندسی عمران در سطح کشور است، با مشاركت هیئت امنائي متشکل از نمایندگان 16 دانشگاه و پژوهشگاه برتر کشور به صورت سالیانه برگزار می گردد.

دكتر كياچهر بهفر نيا افزود: این کنگره بستری برای ارائه آخرین دستاوردهای علمی و فناورانه متخصصان دانشگاهی و فعالان صنعت ساخت‌وساز شامل مشاوران، پیمانکاران و دیگر ارائه دهندگان خدمات مهندسی است.

رئيس دانشكده مهندسي عمران دانشگاه صنعتی اصفهان ابراز اميدواري كرد، مشارکت فعال در این کنگره و تبادل اطلاعات میان مؤسسه‌های علمی و پژوهشی از یک سو و دست‌اندرکاران صنعت ساخت‌وساز از سوی دیگر، پشتوانه علمی و زمینه مناسب جهت پیشرفت و گسترش فعالیت‌های مهندسی عمران در جامعه  را فراهم نماید.

گفتني است: بر اساس فراخوان سيزدهمين كنگره ملی مهندسی عمران، اساتید، پژوهشگران و دانشجویان كشور مي توانند آخرين يافته‌ها و مقالات علمي خود را با موضوعات سازه، زلزله، ژئوتكنيك، راه و ترابري، مهندسي و مديريت منابع آب، مهندسي آب و سازه هاي هيدروليكي، مهندسي سواحل، بنادر و سازه هاي دريايي، مهندسي حمل و نقل، مهندسي مديريت ساخت و مهندسي محيط زيست تا 30 دي ماه 1400 به دبيرخانه اين كنگره ارسال نمايند.

همچنین وبگاه سیزدهمین کنگره ملی مهندسی عمران  جهت كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام به آدرس http://13ncce.ir در دسترس می باشد.

Filtered HTML

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.