کدخبر:1115/13991008

8 دی 1399

درج نام سه استاد دانشگاه صنعتی اصفهان درکتاب اعضای هیئت علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت
با انتشار کتاب اعضای هیئت علمی برتر کشور در همکاری با جامعه و صنعت، سه عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان اساتید برتر کشور سال 1399 در این حوزه معرفی شدند.  

در این کتاب که از سوی دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منتشر شد، نام دکتر محمدرضا فروزان، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی مکانیک، دکتر آزاده احمدی عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی عمران و دکتر وحید غفاری نيا، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان به چشم می خورد.

در کتاب اعضای هیئت علمی برتر کشور در همکاری با جامعه و صنعت که حدود ۱۴۰ عضو هیئت علمی که از سوی دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور به عنوان اعضای هیئت علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت شناخته شده‌اند، سوابق و دستاوردهای مهم آن ها تشریح و ارائه شده است.

مشارکت در فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های ملی و منطقه‌ای، اجرای قراردادهای پژوهشی تقاضامحور، ارائه دستاوردهای مهم در رفع مشکلات کشور، همکاری با نهادها و صنایع کشور برای بهبود بهره‌وری وکارایی و نقش‌آفرینی مؤثر در ایجاد و فعالیت شبکه‌های علمی و تشکل‌های تخصصی اثرگذار در امور اجتماعی و اقتصادی، از جمله شاخص‌های شناسایی اعضای هیئت علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت عنوان شده است.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.