کدخبر:0910/13980402

2 تیر 1398

با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری:
دکتر قیصری به سمت «سرپرست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان» منصوب شد
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی دکتر جعفر قیصری را به سمت «سرپرست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان » منصوب کرد.  

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در حکم انتصاب دکتر قیصری آمده است:
با عنایت به انتصاب جناب آقای دکتر ابطحی به سرپرستی دانشگاه صنعتی اصفهان و ضرورت ادامه بی‌وقفه فعالیت‌های شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، ضمن قدردانی از زحمات ایشان در دوران ریاست شهرک و آرزوی توفیق در مسئولیت جدید بر اساس پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری به‌موجب این حکم به سمت «سرپرست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان» منصوب می‌شوید.
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اتکا به دو دهه همکاری با دانشگاه‌های بزرگ منطقه، مدیریت‌های منسجم، کوشا و کارآمد، نقش‌آفرینی مؤثر شرکت‌ها و مؤسسات عضو و تعامل سازنده با مدیران و راهبران اقتصاد دانش‌بنیان نقشی بسزا در توسعه زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری در منطقه و ارزش‌آفرینی در حوزه علم و فناوری کشور برعهده دارد و الگویی شاخص در اثربخشی اجتماعی و اقتصادی مراکز علمی فناوری است.
در شرایط حاضر کشور، که انتظار می‌رود مراکز فناوری به چالش‌ها و نیازهای جامعه توجه خاص کنند، امیدوارم جناب‌عالی با بهره‌گیری از تجربه‌های موفق پیشین و نیروهای مستعد و توانمند شهرک و توجه بیش‌ازپیش به رشد و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور موجبات ارتقای جایگاه شهرک، نقش‌آفرینی آن در عرصه‌های محلی، ملی و بین‌المللی و پیشتازی در عرصه توسعه فناوری را با شتاب بیشتری فراهم آورید.
ان‌شاءالله با توکل به خداوند سبحان و پیروی از آموزه‌های اسلامی و مبانی علمی، مأموریت‌ها و وظایف محوله را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب دولت تدبیر و امید و طرح‌های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا و نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری میهن عزیزمان ایفا نمایید.
دکتر جعفر قیصری متولد سال 1353 در شهر اصفهان است و عضو هیئت علمی و دانشیار رشته مهندسی برق کنترل دانشگاه صنعتی اصفهان می‌باشد.
وی تاکنون راهنمایی 5دانش‌آموخته مقطع دکترای تخصصی، بیش از 30پایان‌نامه کارشناسی ارشد و 50پروژه کارشناسی را به پایان رسانده است که نتایج آن در قالب 30مقاله در مجلات ISI و 35مقاله در کنفرانس‌های معتبر علمی و بین‌المللی منتشر شده است.
دکتر قیصری تجارب بسیاری درزمینهٔ پروژه‌های کاربردی ارتباط با صنعت داشته و تاکنون 28پروژه پژوهشی و کاربردی را در صنایع فولاد، آهن، برق و گاز با موفقیت به اتمام رسانده است.
وی در سال‌های 1390 و 1396مفتخر به کسب عنوان پژوهشگر برتر استان اصفهان شده است؛ همچنین طرح پژوهشی دکتر قیصری با همکاری شرکت برق منطقه‌ای اصفهان در سال 1387 موفق به کسب عنوان طرح برگزیده استان شده است.
توسعه و تجاری‌سازی 4 فناوری از دیگر فعالیت‌های دکتر قیصری می‌باشد.
از فعالیت‌های اجرایی دکتر قیصری می‌توان به سرپرست ارتباط با صنعت دانشکده، معاون پژوهشی دانشکده، رئیس ارتباط با صنعت دانشگاه و رئیس TTO دانشگاه صنعتی اصفهان اشاره کرد.
همچنین وی از سال 1395 تاکنون مسئولیت مدیریت نوآوری و تجاری‌سازی فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان را برعهده داشته و تجارب ارزنده‌ای درزمینهٔ ایجاد و توسعه فناوری، کارآفرینی و ترویج کسب‌وکارهای دانش‌بنیان به همراه دارند.

Filtered HTML

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.