کدخبر:1010/13970730

30 مهر 1397

با کسب رتبه نخست متالوگرافی و رتبه سوم الکتروشیمی:
دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان، پیشتاز مسابقات سراسري متالوگرافي ایران
با کسب عنوان نخست بخش متالوگرافي و عنوان سوم بخش الكتروشيمي سومین دوره مسابقات سراسری متالوگرافی، عناوین برتر این رقابت ها به دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان اختصاص یافت.  

در سومین دوره مسابقات سراسری متالوگرافی که در دو بخش متالوگرافي و الكتروشيمي برگزار شد، بيش از 50 تيم از دانشگاه هاي سراسر كشور شرکت کردند كه در نهايت 22 تيم به مرحله نهايي راه يافتند.
مرحله نهایی این رقابت ها با حضور11 تيم در بخش متالوگرافي و 11 تيم در بخش الكتروشيمي از دانشگاه هاي صنعتي شريف، صنعتي اصفهان، صنعتي اميركبير، مالك اشتر، صنعتي شاهرود، تبريز، اروميه و دانشگاه شهركرد وبا قضاوت هشت داور برگزار شد.
در بخش متالوگرافي این مسابقات تيم تكنيكوگرافي از دانشگاه صنعتي اصفهان متشکل از دانشجویان سينا برزگر، محمدپرهام دبير و مهتاب ميرعباسي موفق به كسب مقام اول این بخش شد و تيم هاي دانشگاه های تبريز و صنعتي شريف به ترتيب مقام هاي دوم و سوم را کسب کردند.
در بخش الكتروشيمي نیز تيم وولكان از دانشگاه صنعتي اصفهان متشکل از دانشجویان محمدامين آناهيد و پژمان حاجي پور پس از تيم هاي دانشگاه تبريز و صنعتي شريف مقام سوم را به دست آوردند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.