کدخبر:1117/13970517

17 مرداد 1397

با هدف آشنايي با رشته هاي دانشگاهي:
چهاردهمين همایش معرفی رشته های تحصیلی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد+گزارش تصويري
چهاردهمين همایش معرفی رشته های تحصیلی با حضور دانش آموزان دختر و پسر ممتاز استان، طي دو روز در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.

مدير دفتر برنامه ريزي و ارتقاي كيفيت آموزشي دانشگاه صنعتي اصفهان هدف اصلي از برگزاري اين همايش را آشنايي با برخي رشته هاي دانشگاهي عنوان كرد و گفت: دانش آموزان ممتاز در كنار دوستان خود با فضا، امكانات و تسهيلات دانشگاه صنعتي اصفهان آشنا شدند.

دكتر امير هاشمي، حضور دانشگاه صنعتي اصفهان در سطح يك دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي كشور و فهرست سه دانشگاه برتر ايران را از جمله افتخارات اين دانشگاه بيان كرد و افزود: داوطلبان ممتاز آزمون سراسري مي توانند با انتخاب برترين دانشگاه كشور در بعد پژوهش و فناوري از تسهيلات ويژه دانشگاه صنعتي اصفهان برخوردار گردند.

 در ادامه اين همايش، مشاور دانشگاه صنعتي اصفهان، به بحث پيرامون موضوع روحيات مناسب براي تحصيل در اين دانشگاه پرداخت و گفت: با توجه به علم محور و آموزش محور بودن دانشگاه صنعتي اصفهان، اشتياق علمي دانشجويان يكي از مهمترين عوامل در پيشرفت تحصيلي محسوب مي شود.

مهرداد دشتي، جستجوگري و علاقه مندي علمي بالا را موجب كمك به پيشرفت دانشجويان اين دانشگاه عنوان كرد و گفت: عمل گرايي، واقع گرايي، مسئوليت پذيري و برنامه پذير بودن از ديگر ويژگي هاي لازم براي داوطلبان ورود به دانشگاه صنعتي اصفهان است.

عضو هيات علمي دانشگاه صنعتي اصفهان نيز در اين همايش به بررسي چالش انتخاب رشته پرداخت و گفت: اهداف شغلي، رتبه، سبك زندگي، افكار عمومي و امكانات ادامه تحصيل از عوامل كليدي تصميم گيري در اين زمينه هستند.

دكتر مهدي كاروان، به بيان ويژگي هاي ممتاز دانشگاه صنعتي اصفهان پرداخت و افزود: حسن شهرت، اساتيد مجرب، رده بندي مناسب، تعدد رشته ها، همجواري با صنايع منطقه و تحقيقات نوين از مهمترين مزاياي اين دانشگاه است كه در بحث آموزش نيز بسيار قدرتمند عمل مي نمايد.

در ادامه این همایش نیز دانش آموزان با بازديد از نمايشگاه معرفي رشته ها و حضور در نشست های رشته های تخصصی با رشته های تحصیلی گوناگون آشنا شدند و با بازدید از دانشکده های مختلف نیز، امکانات و توانمندی های آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتي اصفهان را مشاهده كردند.

گزارش تصويري

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.