کدخبر:1022/13960508

8 مرداد 1396

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی اصفهان خبر داد:
اعطای بورس ویژه تحصیلی به دانشجویان جدیدالورود به مناسبت چهلمین سال تأسیس دانشگاه صنعتی اصفهان
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی اصفهان از اعطای بورس ویژه‌ تحصیلی به دانشجویان کارشناسی ممتاز جدیدالورود به این دانشگاه خبر داد.

دکتر قاسم مصلحی با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سال تاسیس دانشگاه صنعتی اصفهان، گفت: به همین مناسبت علاوه بر تسهیلات اعطایی سال های گذشته به داوطلبان ممتاز آزمون سراسری، به دانشجويان كارشناسي جديدالورود برخوردار از رتبه های برتر در منطقه يك (يا معادل تراز آن در ساير مناطق)، بورس تحصیلی ویژه اعطا می شود.

وی اضافه کرد: دانش آموزان داراي رتبه زير 100 در منطقه يك (يا معادل تراز آن در ساير مناطق)، که این دانشگاه را برای ادامه تحصیل خود انتخاب نمایند، از مقرری ماهيانه 10ميليون ريال به مدت دو سال بهره مند خواهند شد.

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی اصفهان در ادامه از پرداخت مقرری ماهيانه 7 ميليون ريال به دانش آموزانی كه داراي رتبه 100 الي 300 در منطقه يك (يا معادل تراز آن در ساير مناطق) باشند خبر داد و افزود: دانش آموزان دارای رتبه 301 الي 500 نیز مقرری ماهیانه 4 ميليون ريالی را دریافت خواهند نمود.

مصلحی با بیان این که در حال حاضر بیش از 35 رشته تحصیلی در 14 دانشکده دانشگاه صنعتی اصفهان ارایه می شود، افزود: سیزدهمین همایش معرفی رشته های تحصیلی نیز روزهای 16و 17مرداد ماه با هدف آشنایی با محیط دانشجویی، امکانات، تسهیلات و خدمات، توانمندی ها، دستاوردها و ویژگی های برجسته این دانشگاه برگزار خواهد شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.