کدخبر:1138/13950329

29 خرداد 1395

با کسب رتبه های برترمسابقات منطقه ای:
دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان در12 رشته به المپياد ورزشي دانشگاه هاي كشور راه یافتند
دانشجویان ورزشکار دانشگاه صنعتی اصفهان، ضمن کسب عناوین برترمسابقات ورزشی منطقه ای در دو بخش دختران و پسران، در 12 رشته به المپياد ورزشي دانشجویان دانشگاه­ هاي كشور راه یافتند.

در مسابقات ورزشی دانشجویان دختر منطقه 7 کشور، دانشجویان ورزشکار دانشگاه صنعتی اصفهان با کسب عناوین برتر رشته های مختلف، مقام نخست ورزشی در میان 18 دانشگاه حاضر در این منطقه را کسب کردند.

مقام نخست تیمی در رشته های بسکتبال و شنا، مقام دوم تیمی در رشته های والیبال، فوتسال و بدمینتون، مقام اول انفرادی در رشته تنیس روی میز و سه مقام اول و یک مقام دوم انفرادی در رشته تکواندو، حاصل تلاش دانشجویان دختر ورزشکار دانشگاه صنعتی اصفهان در این رقابت ها بود.

همچنین در این مسابقات، دانشجویان پسر دانشگاه صنعتی اصفهان ضمن کسب مقام اول تیمی در رشته شنا، در بخش انفرادی نیز در هر یک از رشته های دومیدانی، تکواندو و بدمینتون(دوبل) یک مقام دومی و در رشته کشتی یک مقام اول و یک مقام دوم انفرادی را کسب کردند.

گفتنی است: سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی ویژه دانشجویان دختر 28 تیر الی 5 مردادماه و ویژه دانشجویان پسر 11 الی 19 مردادماه در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می گردد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.