کدخبر:0912/920424

24 تیر 1392

نسخه جدید جامع ترین پایگاه خبری دانشگاهی کشور به بهره برداری رسید
دردومین سال از رونمایی پایگاه خبری دانشگاه:
نسخه جدید جامع ترین پایگاه خبری دانشگاهی کشور به بهره برداری رسید
نسخه جدید به همراه امکانات ویژه پایگاه خبری دانشگاه صنعتی اصفهان بعنوان جامع ترین پایگاه خبری دانشگاهی کشور رونمایی شد.

این پایگاه خبری که در آذرماه سال 1390 مورد بهره برداری قرار گرفت، پس از قریب به دو سال فعالیت مستمر و پرثمر در عرصه رسانه های دانشگاهی استان و کشور، صبح امروز نسخه جدید به همراه امکانات ویژه، بدیع و متنوع خود را به نمایش گذاشت.

نسخه جدید پایگاه خبری دانشگاه صنعتی اصفهان با تکیه بر قریب به 18 ماه تجربه فعالیت بعنوان یک پایگاه خبری دانشگاهی و با بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های خبری و رسانه ای روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان و با همکاری فنی مهندس سید امین حسینی دانش آموخته کارشناسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان طی یکسال گذشته طراحی وساخته شده است.

در نسخه جدید جامع ترین پایگاه خبری دانشگاهی کشور بخش های مختلفی اعم از اخبار و رویدادهای این دانشگاه، اطلاعیه های دانشگاهی، انعکاس اخبار دانشگاه در دیگر رسانه ها، بخش یادداشت ها و مصاحبه ها، تصویر روز و امکان عضویت و دریافت اخبار دانشگاه از طریق پست الکترونیک برای مخاطبان فراهم شده است.

بخش چندرسانه ای پایگاه خبری دانشگاه صنعتی اصفهان بعنوان یک امکان بدیع و منحصربفرد در میان سایت های دانشگاهی کشور، شامل گزارش های خبری در قالب فیلم و عکس، کلیپ ها و مستندهای صوتی و تصویری و گزارش ها و مستندهای تولیدی خبری از رویدادهای مهم در داخل و خارج از دانشگاه صنعتی اصفهان در موضوعات مرتبط با دانشگاه می باشد.

همچنین به منظور تعامل بیش از پیش این پایگاه خبری با مخاطبان خود، بخش های مختلفی از جمله فرم ارسال اخبار از سوی کاربران، دریافت و نمایش لینک مطالب پیشنهادی کاربران، دریافت نظرات مختلف کاربران از طریق بخش دیدگاه ها و... در نسخه جدید این پایگاه خبری پیش بینی شده است.

طراحی گرافیکی در یک فضای فرهنگی و علمی، امکان نمایش چندین رویداد مهم آتی دانشگاه در قالب بنرهای تبلیغاتی و سهولت در بهره برداری کاربران، از دیگر ویژگی های برجسته نسخه جدید پایگاه خبری دانشگاه صنعتی اصفهان است.

همچنین در طراحی و ساخت این پایگاه خبری ضمن رعایت اصول حرفه ای و امنیتی، بخش های مدیریتی مختلفی به منظور تعریف کاربران متعدد در دسته بندی های گوناگون، منطبق با سرویس های خبری و ذیل عناوین دبیر، سردبیر و مدیر سایت منطبق بر چارت سایت های خبری حرفه ای پیش بینی و طراحی شده است.

پایگاه خبری دانشگاه صنعتی اصفهان بعنوان جامع ترین، متنوع ترین و حرفه ای ترین پایگاه خبری دانشگاهی کشور هم اینک به دو آدرس www.iutnews.ir و  www.news.iut.ac.ir  قابل مشاهده است.  

کلیپ ویدئویی...

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.