فراخوان پايش سلامت دانشگاهيان (معاونت دانشجويي)

با سلام خدمت دانشجويان عزيز، اعضاي محترم هيئت علمي و كاركنان گرامي

با توجه به شيوع ويروس كرونا (COVID-19) در كشور، مركز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتي اصفهان جهت اطلاع از وضعيت سلامت دانشگاهيان، اقدام به طراحي يك پرسشنامه كرده است. ضمن آرزوي سلامتي براي احاد دانشگاهيان و تاكيد بر الزامي بودن  تكميل اين پرسشنامه، اميدوارم ما را در كسب آگاهي از شرايط موجود براي برنامه ريزي بهتر  و كمك به ارتقاء سلامت دانشگاهيان ياري نماييد.

با تشكر

معاونت دانشجويي

راهنماي تكميل پرسشنامه سلامت دانشگاهيان:

 جهت تكميل پرسشنامه به سامانه مديريت فرايندها به نشاني  https://bpms.iut.ac.ir  مراجعه نماييد و با انتخاب «ورود با سامانه امين» وارد سامانه شويد.

پس از ورود به سامانه، به قسمت «فرآيندها» مراجعه كرده و روي رديف « پرسشنامه بررسي وضعيت سلامت دانشگاهيان در شرايط شيوع بيماري ويروس كرونا (COVID-19) » كليك نماييد. بعد از تكميل فرم، كليد «ثبت» و سپس «تائيد و اتمام پرسشنامه» را انتخاب نماييد.

* تغيير و فراموشي كلمه‌عبور سامانه امين: براي بازيابي كلمه ‌عبور مي توانيد از طريق سامانه مديريت شناسه به نشاني http://id.iut.ac.ir اقدام كنيد.

* پيگيري مشكلات: مشكلات خود را مي توانيد از طريق سامانه پشتيباني مركز فناوري اطلاعات به نشاني http://tkt.iut.ac.ir (نرم افزار-مديريت شناسه) مطرح و پيگيري نماييد.

تاریخ

سال: 

1399

ماه: 

ارديبهشت

روز: 

10