کدخبر:1058/930123

23 فروردین 1393

سمینار علمی خوردگی و مهندسی سطح در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد+ گزارش تصویری
با حضور اعضای هیات علمی دانشگاه های دلف ، بروکسل و صنعتی اصفهان:
سمینار علمی خوردگی و مهندسی سطح در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد+ گزارش تصویری
سمینار علمی خوردگی و مهندسی سطح با سخنرانی اساتید و محققینی از دانشگاه صنعتی دلف هلند، بروکسل بلژیک و دانشگاه صنعتی اصفهان با هدف تبادل اطلاعات و بررسی تحقیقات انجام گرفته در علم مهندسی سطح در دانشکده مهندسی مواد این دانشگاه برگزار شد.

در این نشست علمی- تخصصی آقایان پروفسور هرمان ترین (prof.Herman Terryn) از دانشگاه بروکسل بلژیک، دکتر آران مُل (Dr.Arjan Mol) و دکتر پیمان طاهری از دانشگاه صنعتی دلف هلند، و آقایان دکتر مهدی صالحی، محمدرضا لقمان و مهندس مجید جعفری از دانشگاه صنعتی اصفهان به ارایه سخنرانی پیرامون یافته های نوین در زمینه علم خوردگی و مهندسی سطح پرداختند.

رئیس دانشکده مواد دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره به پیشرفت های قابل توجه متخصصین داخلی کشور در علم خوردگی و مهندسی سطح، بحث و تبادل نظر در رابطه با روش های پوشش دهی و حفاظتی فلزات را از جمله برنامه های این سمینار علمی اعلام کرد.

دکتر محمدرضا طرقی نژاد همکاری مشترک محققین ایرانی و اروپایی به منظور تعریف پروژه های جدید، تبادل دانش و اعزام دانشجویان دکتری برای استفاده از تجهیزات بروز دو دانشگاه معتبر اروپایی بروکسل و صنعتی دلف را از دیگر اهداف برگزاری این سمینار عنوان کرد.

همچنین در این برنامه دکتر مهدی صالحی از اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان به بررسی روند مهندسی سطح در ایران طی بیست سال گذشته و پیشرفت آن پرداخت.

گفتنی است این سمینار علمی با حضور جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشجویان مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی و همچنین متخصصین صنایع فلزی چهارشنبه گذشته در سالن سمینار دانشکده مهندسی مواد دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.

گزارش تصویری...

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.