کدخبر:1144/930403

3 تیر 1393

درخشش دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان درمرحله نیمه نهایی نوزدهمین المپیاد دانشجویی کشور
با راهیابی 19 دانشجو به مرحله نهایی:
درخشش دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان درمرحله نیمه نهایی نوزدهمین المپیاد دانشجویی کشور
با پایان مرحله نیمه نهایی نوزدهمین المپیاد دانشجویی کشور، 19دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان به مرحله نهایی این رقابت ها راه یافتند.

در این رقابت ها که در دو بخش متمرکز و غیرمتمرکز برگزار می شود، پس از رقابت علمی دانشجویان مقطع کارشناسی در بخش غیرمتمرکز و در قالب قطب های هشت گانه از سراسر کشور، افراد حائز بیشترین امتیاز به مرحله نهایی راه یافتند.

همچنین در بخش متمرکز نوزدهمین المپیاد دانشجویی کشور، راه یافته گان به مرحله نهایی از میان دانشجویان داوطلب شرکت کننده در آزمون سراسری کارشناسی ارشد که حدنصاب نمره لازم را کسب کرده بودند انتخاب شدند.

از دانشگاه صنعتی اصفهان در رشته آمار؛ امیرعباس مفیدیان نائینی و مریم ثابت راسخ، در رشته ریاضی؛ محمد علی اسدی و نیلوفر احمدی پور، در رشته شیمی؛ محمدحسین جندقیان بیدگلی و حمیدرضا غریبی و در رشته فیزیک؛ میلاد نوری کوهانی، بهنام قلیانی و الهه خالوئی دانشجویان برتر راه یافته به مرحله نهایی این المپیاد هستند.

همچنین پریسا کریمی خوزانی و مرضیه حاجی حیدری در رشته مهندسی برق، سپیده جمشیدفر در رشته مهندسی شیمی، محمد منصوری در رشته مهندسی عمران، سرور شکاری زاده در رشته مهندسی کامپیوتر، زهرا رادان، سمانه شهید اول و مریم هاشمی حسین آبادی در رشته مهندسی کشاورزی و امید طاهری و علیرضا گلی در رشته مهندسی مکانیک از دیگر دانشجویان راه یافته به مرحله نهایی نوزدهمین المپیاد دانشجویی کشور از دانشگاه صنعتی اصفهان هستند.

گفتنی است: مرحله نهایی نوزدهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور 16 و 17 مردادماه سال جاری برگزار می شود.

دیدگاه شما

نوزدهمين المپياد، نوزده

نوزدهمين المپياد، نوزده نفر!
خيلي خبس! به فال نيك مي گيريم...
ان شاء الله با شماره المپيادها، تعداد از دانشگاه صنعتي هم بيشتر بشه!

You voted 4. Total votes: 492

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.