اطلاعیه ثبت نام مقدماتی نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ دانشجویان کارشناسی

ثبت نام مقدماتی به عنوان مرحله اول ثبت نام نیمسال ۲-۹۹ طی روزهای ۲۳ و ۲۴ آذر ماه ۹۹ روزهای یکشنبه و دوشنبه) اجرا می گردد و شرکت در آن برای کلیه دانشجویان کارشناسی الزامی است. خواهشمند است با دقت کامل کلیه مراحل را مورد توجه قرار داده و سپس اقدام نمایید.

 

مراحل ثبت نام دانشجویان کارشناسی:

  1. دانشجویان روز شنبه مورخ 99/9/22 لیست دروس پیشنهادی خود را از طریق گزارش ۷۵ مشاهده نمایند.
  2. پس از مشاهده دروس پیشنهادی با هماهنگی استادان راهنما، تغییرات مورد نظر را اعمال و سپس گزینه تأیید ثبت نام را ابتدا دانشجو و پس از آن استاد راهنما اعمال نمایند.

تذکرات مهم :

الف - در ثبت نام اصلی فقط دانشجویانی مجاز به انتخاب واحد می باشند که در ثبت نام مقدماتی شرکت نموده و گزینه تأیید ثبت نام توسط دانشجو و استاد راهنما اعمال شده باشد.

ب- با توجه به امکان حداکثر شش تغییر در ترمیم ترم آینده، لازم است دقت کافی در انتخاب دروس ثبت نام مقدماتی مبذول گردد.

ج - جهت اخذ دروس تربیت بدنی در ثبت نام اصلی لازم است این دروس در ثبت نام مقدماتی اخذ گردند.

د- برای حذف هر درس در ستون "عمل" کلمه حذف وارد گردد. همچنین برای اضافه کردن درس جدید از محل پیش بینی شده در پایین لیست استفاده شود.

ذ- دانشجویان ورودی 98 و ۹۹ کارشناسی جهت اخذ دروس مربوط به مهارتهای تم دانش به اطلاعیه های مرکز آموزش های آزاد توجه نمایند.

توجه : کلیه دانشجویان دارای بدهی شهریه جهت جلوگیری از بروز مشکلات در فرایندهای امتحانات پایان نیمسال و ثبت نام باید هرچه سریعتر بدهی قبلی خود را به طور کامل از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی سیستم جامع گلستان تسویه نمایند.

اداره کل آموزش

تاریخ

سال: 

1399

ماه: 

آذر

روز: 

10