اطلاعيه ثبت‌نام مقدماتي نيمسال دوم سال تحصيلي 1401-1400 دانشجويان مقطع کارشناسي

ثبت‌نام مقدماتي به‌عنوان اولین مرحله از ثبت‌نام نيمسال 2-1400 طي روزهاي 21 و 22 آذر ماه 1400 (روزهاي یکشنبه و دوشنبه) اجرا مي‌شود و شركت در آن براي كليه دانشجويان الزامي است. خواهشمند است با دقت كامل كليه مراحل را مورد توجه قرار داده و سپس اقدام نماييد.

مراحل ثبت‌نام دانشجويان مقطع کارشناسي:

 

  1. دانشجويان روز شنبه، 1400/09/20  ليست دروس پيشنهادي خود را از طريق گزارش 75 سامانه گلستان مشاهده نمايند.
  2. پس از مشاهده دروس پيشنهادي و هماهنگي با استاد راهنما، در روزهای 21 و 22 آذر ماه تغييرات مورد نظر را از طریق منوی ثبت‌نام / عملیات ثبت‌نام مقدماتی اعمال و نهایتا گزينه تأييد ثبت‌نام را ابتدا دانشجو و پس از آن استاد راهنما اعمال نمايند.

تذكرات مهم:

الف- در ثبت‌نام اصلي فقط دانشجوياني مجاز به انتخاب واحد هستند كه در ثبت‌نام مقدماتي شركت نموده و گزينه تأييد ثبت‌نام آن‌ها توسط دانشجو و استاد راهنما اعمال شده باشد.

ب- با توجه به امكان حداكثر شش تغيير در زمان ترميم، لازم است در انتخاب دروس ثبت‌نام مقدماتي دقت كافي مبذول شود.

پ - جهت اخذ دروس تربيت بدني در ثبت‌نام اصلي لازم است اين دروس در ثبت‌نام مقدماتي اخذ شوند.

ت- براي حذف هر درس در ستون "عمل" كلمه حذف وارد شود. همچنين براي اضافه‌كردن درس جديد از محل پيش‌بيني شده در پايين ليست استفاده شود.

ث- دانشجویان ورودی 98 به بعد مقطع کارشناسی جهت اخذ دروس مربوط به مهارت‌های تم دانش به اطلاعیه‌های مرکزآموزش‌های آزاد توجه نمایند.

توجه: كليه دانشجويان داراي بدهي شهريه جهت جلوگيري از بروز مشكلات در فرايندهاي امتحانات پايان نيمسال و ثبت‌نام بايد هرچه سريع‌تر بدهي قبلي خود را به‌طور كامل از طريق درگاه پرداخت الكترونيكي سامانه جامع گلستان تسويه نمايند.

اداره کل آموزش

دانشگاه صنعتی اصفهان

 

تاریخ

سال: 

1400

ماه: 

آذر

روز: 

7